...
Business Finder është krijuar për investitorët që të blejnë dhe shesin biznese

Shisni biznesin tuaj

Biznes për shitje në Dubai Shitet një biznes | Biznesi për shitje në Dubai Emiratet e Bashkuara Arabe, Business Finder është e vetmja platformë në Emiratet e Bashkuara Arabe ku mund ta shisni biznesin tuaj në internet, po kërkoni të shesni biznesin tuaj ose të blini biznes të ri? ju jeni në portalin e duhur, listoni biznesin tuaj për shitje dhe filloni të merrni oferta reale nga investitorët në të gjithë botën. Shisni biznesin tuaj, shitja e biznesit është vetëm një klikim larg klikimit në postimin e reklamës dhe ndajeni biznesin tuaj me investitorët në të gjithë botën Kërkimet në tendencë Shitje biznesi në Dubai, biznes për shitje në Dubai, biznes për shitje, shitje biznesi, shisni biznesin tuaj, blej një biznes,

Mirë se vini në Business FInder, Businessfinder.me është tregu numër 1 për të blerë dhe shitur biznese
Gjetësi i biznesit është një treg i përsosur për agjentët e biznesit dhe shitësit individual të biznesit

Shisni biznesin tuaj

Agjentët e biznesit.

Reklamat tona të veçuara

Lista Premium e bizneseve për shitje

Bizneset e veçuara janë të listuara për t'u shitur urgjentisht

Kafe bilardo për Shitje - Zona Lokale e Dubait
395,000AED

Kafe bilardo për Shitje - Zona Lokale e Dubait

Rrugët Nad al Hamar
Shikime 2303
Te paraqitura
Famous Well Known Turkish Restaurant
1,299,000AED

Famous Well Known Turkish Restaurant

Umm Suqeim 2
Shikime 3
Te paraqitura
EMS Fitness Studio në shitje në Abu Dhabi
115,000AED

EMS Fitness Studio në shitje në Abu Dhabi

Qyteti Khalifa Abu dhbai
Shikime 2759
Te paraqitura
Butik rrobaqepësie për shitje në burdubai Emiratet e Bashkuara Arabe
Shikime 1005
Te paraqitura
Gardynia Laser Cosmetic Center
3,500,000AED

Gardynia Laser Cosmetic Center

Dubai
Shikime 1086
Te paraqitura
Bizneset e fundit te listuara per shitje

Bizneset e disponueshme per shitje

Duhen vite për të ndërtuar një kompani fitimprurëse, kurseni kohën tuaj dhe zgjidhni atë që besoni se mund ta çoni në nivelin tjetër, blerja e një biznesi në funksionim ose fillimi nga fillimi kushton pothuajse e njëjtë, përfitimi nga blerja e biznesit që funksionon do t'ju japë fitim nga dita një dhe më shumë besim për të drejtuar një biznes.

Zonat më të kërkuara

Këto janë fushat më në trend

Business Finder është një markë mbarëbotërore, investitorët tanë janë të regjistruar nga e gjithë bota.

Dubai
Dubai
( 12959 reklama )
ikonë
Ajman
Ajman
( 255 reklama )
ikonë
Abu Dhabi
Abu Dhabi
( 322 reklama )
ikonë
Sharjah
Sharjah
( 294 reklama )
ikonë

Gjetës biznesi Emiratet e Bashkuara Arabe janë portali kryesor në Emiratet e Bashkuara Arabe për të blerë ose shitur biznese, Këtu mund të listoni biznesin tuaj për shitje në Dubai për të ndarë biznesin tuaj me më shumë se 150,000 investitorë, Business Finder ka më shumë se 500 milion AED portofol të listuar nga pronarët e bizneseve, mund të kërkoni të gjitha llojet e bizneseve të disponueshme për shitje, qofshin ato ushqimore për shitje, kompani për shitje ose një sipërmarrje shumë milionë dollarëshe për shitje, modeli ynë i biznesit është të ofrojmë mbështetje për investitorët dhe pronarët e bizneseve për të gjetur lehtësisht marrëveshjen më të mirë për ta

Gjetësi i biznesit

Ne gjithmonë mirëpresim shitësit dhe blerësit, ata që janë të interesuar të shesin biznesin e tyre, pronarët e bizneseve ju mund ta shisni biznesin tuaj lehtësisht, nëse planifikoni të ndërroni biznes ose mendoni të gjeni një opsion tjetër, kjo është më e mira për ju, listoni biznesin tuaj dhe ju do të merrni thirrjet nga investitorët e interesuar, për të shitur biznesin tuaj duhet të klikoni në postimin e AD, për ndihmë të mëtejshme mund të na kontaktoni

I RI

APP-të celularë të krijuar për përvojë më të mirë të përdoruesit

Shkarkoni aplikacionet tona celulare

Ende kërkoni më shumë opsione?

Lëvizni poshtë për të parë më shumë mundësi

Biznes në shitje

më i lartë